go top

UPCOMING MATCHES

HomeAway
Today
10:30Atarfe IndustrialRiver Melilla
11:30Union VieraIbarra
11:30Las Palmas CSD Tenisca
14:00Ibiza Islas PitiusasSoller
14:00SantanyiFerriolense
14:00CortesHuarte
14:30CayonNaval Reinosa
14:30CF RapidCCD Alberite
14:30Union Club CearesMarino de Luanco
14:30AtzenetaPaiporta
14:30AD San JuanValle Egues
14:30CD BaztanBurlades
14:30TxantreaSubiza
14:30Beti OnakPena
14:45Ribamontan al MarTropezon
14:45LealtadEl San Martin
14:45AlesvesPamplona
15:00GuarnizoBezana
15:00Union Montanesa EscobedoUD Samano
15:00BeasainLagun Onak
15:00BermeoPasaia
15:00ZamudioPortugalete
15:00AceroElche CF Ilicitano
15:00BembibreReal Avila
15:00La VirgenSanta Marta Tormes
15:00Amurrio ClubSan Ignacio
15:00EsporlesPlatges de Calvia
15:00Las ZocasSan Fernando
15:30Real Sociedad CSomorrostro
15:30AlcudiaMallorca B
15:30Panaderia Pulido San MateoTenerife B
16:00Atletico Union GuimarTamaraceite
16:00SD San PedroSantuxu
16:00FelanitxManacor
16:00PoblenseSon Cladera
16:00Huercal-OveraDeportiva Minera
16:00Ciudad RealAlbacete B
16:00VillacanasSocuellamos
16:30BalmasedaSestao
16:30MurenseLlosetense
16:30YagueAgoncillo
17:00VilamarxantAlzira
2018-10-21
09:30Alcorcon BLeganes B
09:30SR Villaverde BoetticherCD Mostoles
09:30Tres CantosCarabanchel
09:30San Juan ZaragozaLa Almunia
09:30Zaragoza BAlmudevar
10:00San AgustinRayo Vallecano B
10:00LebrijanaCiudad de Lucena
10:00BerceoLogrones Promesas
10:00GuadalcacinAlgeciras
10:00CD CalamonteJerez CF
10:00CastelldefelsSantfeliuenc
10:00San RafaelBinissalem
10:00CE EuropaFE Grama
10:00HortaAsco
10:00MartinencGranollers
10:00PratTerrassa
10:00VilafrancaL Hospitalet
10:30ConstanciaPena Deportina
11:00CD MarinoLa Cuadra
11:00Club Atletico TacoronteVilla Santa Brigida
11:00LanzaroteCD Buzanada
11:00MensajeroYaiza
11:00Las ZocasSan Fernando
11:45El CotilloSanta Ursula
14:00Beti KozkorCD Corellano
14:30BorjaUD Casetas
14:30Villanueva CFCF Illueca
15:00FelanitxManacor
15:00FormenteraSanta Catalina Atletico
15:00MurenseLlosetense
15:00Aguilas FCEDMF Churra
15:00CA PulpilenoClub Olimpico de Totana
15:00Cartagena BEstudiantes de Murcia
15:00CD AlgarMinerva
15:00BriviescaSporting Uxama
15:00Ciudad de MurciaLorca FC
15:00Cristo AtleticoLeonesa 2
15:00Huercal-OveraDeportiva Minera
15:00ZamoraArandina
15:00Lorca DeportivaYeclano
15:00Mazarron CFLa Union
15:00UD Los GarresUCAM Murcia B
15:00AceuchalMoralo
15:00CD CalamonteJerez CF
15:00CD CoriaUP Plasencia
15:00Extremadura UD BAD Llerenense
15:00MontijoAzuaga
15:00OlivenzaCacereno
15:00RCP ValverdenoArroyo
15:00ValdelacalzadaDiocesano
15:00MutilveraEzcabarte
15:00AnguianoAlfaro
15:00AutolOyonesa
15:00BerceoLogrones Promesas
15:00CDFC CalzadaArnedo
15:00CF RapidCCD Alberite
15:00River EbroHaro Deportivo
15:00VianesVarea
15:00YagueAgoncillo
15:00AlmudevarZaragoza B
15:00Atletico MonzonBelchite 97
15:00BorjaUD Casetas
15:00BreaBinefar
15:00SabinanigoTarazona
15:00San Juan ZaragozaLa Almunia
15:00San Lorenzo FlumenRobres
15:00TamariteCalamocha
15:00Utebo FCSarinena
15:00Villanueva CFCF Illueca
15:00Atl. IbanesMarchamalo
15:00AzuquecaAlmagro
15:00Ciudad RealAlbacete B
15:00GuadalajaraTomelloso CF
15:00La RodaLa Solana
15:00MadridejosMora CF
15:00QuintanarTarancon
15:00VillacanasSocuellamos
15:00VillarrobledoToledo
15:00VillarrubiaPuertollano C.F.
15:00CD AlhaurinoHuetor Vega
15:00CD TorreperogilUD San Pedro
15:00Huetor TajarLinares
15:00ManchaLoja
15:00TorredonjimenoJaen
15:00EcijaCadiz CF B
15:00LebrijanaCiudad de Lucena
15:00Los BarriosCeuta
15:00VelardeAtletico Albericia
15:00L'EntreguCaudal Deportivo
15:00Atarfe IndustrialRiver Melilla
15:00CP AlmeriaAntequera
15:00El PaloAlhaurin
15:00MartosGuadix
15:00MotrilJuventud Torremolinos
15:00VelezRincon
15:00MutilveraEzcabarte
15:00CabecenseCoria C.F.
15:00CD GerenaXerez CD
15:00CD UtreraConil
15:00Sevilla FC CAtletico Espeleno
15:00Xerez D.F.C.Cordoba B
15:00MulenoCiudad Cieza
15:00Atl. TordesillasAlmazan
15:00BembibreReal Avila
15:00Silla CFLa Nucia
15:00BupolsaLa Granja
15:00G. SegovianaAtl. Astorga
15:00La BanezaCebrerena
15:00La VirgenSanta Marta Tormes
15:00Numancia BBurgos Promesas
15:00Real Murcia BMar Menor
15:00Merida ADValdivia
15:00CD CantolaguaCD Ardoi
15:00Cristo AtleticoLeonesa 2
15:00AlondrasBoiro
15:00CeltigaCD Choco
15:00Arcos CFPuente Genil
15:00CompostelaUD Ourense
15:00San RoqueBetis B
15:00Ourense CFLaracha
15:00PaiosacoPorrino Industrial
15:00PolvorinArenteiro
15:00Silva SDBarco
15:00SomozasRacing Club Villalbes
15:00CondalPraviano
15:00Gijon IndustrialCovadonga
15:00La MadalenaCD Colunga
15:00LealtadEl San Martin
15:00Arosa SCFerrol
15:00L Entregu Club de FutbolCaudal Deportivo
15:00BergantinosRibadumia
15:00LlaneraMosconia
15:00Siete VillasSolares
15:00LlanesClub Siero
15:00Union Montanesa EscobedoUD Samano
15:00Real AvilesTuilla
15:00Amurrio ClubSan Ignacio
15:00Union Club CearesMarino de Luanco
15:00BeasainLagun Onak
15:00Universidad OviedoSan Claudio
15:00BermeoPasaia
15:00CayonNaval Reinosa
15:00SD San PedroSantuxu
15:00GuarnizoBezana
15:00SodupeOrdizia
15:00RevillaRinconeda Polanco
15:00CerdanyolaUE Sants
15:00Ribamontan al MarTropezon
15:00SantboiaReus Deportiu B
15:00Santander BLaredo
15:00AtzenetaPaiporta
15:00Textil EscudoBarreda Balompie
15:00La NuciaSilla CF
15:00TorinaVimenor
15:00Novelda CFEldense
15:00VelardeAtletico Albericia
15:00VilamarxantAlzira
15:00Alaves BSD Deusto
15:00BalmasedaSestao
15:00AlcudiaMallorca B
15:00Real Sociedad CSomorrostro
15:00EsporlesPlatges de Calvia
15:00SanturtziBasconia
15:00Ibiza Islas PitiusasSoller
15:00ZamudioPortugalete
15:00PoblenseSon Cladera
15:00SantanyiFerriolense
15:00PueblonuevoCastuera
15:00UE FigueresLlagostera Costa Brava
15:00AD San JuanValle Egues
15:00AlesvesPamplona
15:00AceroElche CF Ilicitano
15:00Beti KozkorCD Corellano
15:00CrevillenteOlimpic Xativa
15:00Beti OnakPena
15:00JoveVillarreal C
15:00CD BaztanBurlades
15:00PaternaRayo Ibense
15:00CirboneroOsasuna B
15:00RodaTorre Levante
15:00CortesHuarte
15:00SaguntinoOrihuela
15:00TxantreaSubiza
15:00AlcobendasGetafe B
15:00PradejonCalasancio
15:00Alcorcon BLeganes B
15:00SD LogronesNaxara
15:00CanillasAtletico Pinto
15:00ParlaSan Fernando
15:00RSD AlcalaTrival Valderas
15:00San AgustinRayo Vallecano B
15:00Santa AnaLas Rozas
15:00SR Villaverde BoetticherCD Mostoles
15:00Tres CantosCarabanchel
15:00VicalvaroPozuelo de Alarcon
15:30CeltigaCD Choco
16:00MotrilJuventud Torremolinos
16:00CD TorreperogilUD San Pedro
16:00ValdelacalzadaDiocesano
16:00CA PulpilenoClub Olimpico de Totana
16:00VillarrubiaPuertollano C.F.
16:00Sant AndreuPobla Mafumet
16:15SodupeOrdizia
17:00Xerez D.F.C.Cordoba B
2018-10-24
15:00River MelillaMartos
2018-10-27
10:30TamaraceiteClub Atletico Tacoronte
14:30Santa UrsulaPanaderia Pulido San Mateo
15:00IbarraEl Cotillo

Tercera Division: Group 12

spain - 2018/2019

#TeamPWDLGSGAGDPtsRecent Form
1 Tamaraceite 8521184+1417 WWDWD
2 Guimar 8350137+614 DDWWD
3 Atletico Tacoronte 835085+314 WWDDW
4 Santa Ursula 842286+214 WDWLW
5 Ibarra 842277+014 WWDDL
6 Mensajero 83411511+413 WWWDD
7 Villa Santa Brigida 8332108+212 DWDDW
8 Tenerife II 833275+212 WLDDW
9 Las Palmas III 825193+611 LWWDD
10 Union Sur Yaiza 832397+211 WLDLW
11 La Cuadra 82421410+410 LDDDW
12 Panaderia Pulido 83141416-210 LLDLL
13 Marino 82331010+09 LWLWD
14 Lanzarote 8233910-19 LDDLL
15 UD San Fernando 83051416-29 WLLWW
16 Union Viera 823379-29 LWDDL
17 Tenisca 8233713-69 DLLDD
18 Buzanada 8224410-68 DLDWL
19 El Cotillo 8044817-94 LLDDL
20 Las Zocas 8107623-173 LLLLL