go top

UPCOMING MATCHES

HomeAway
Today
15:30Betis BCD Utrera
2018-10-20
10:30Union VieraIbarra
14:00Las Palmas CSD Tenisca
14:30Panaderia Pulido San MateoTenerife B
15:00Atletico Union GuimarTamaraceite
15:00Las ZocasSan Fernando
2018-10-21
10:00CD MarinoLa Cuadra
10:00Club Atletico TacoronteVilla Santa Brigida
10:00El CotilloSanta Ursula
10:00LanzaroteCD Buzanada
10:00MensajeroYaiza
15:00ConstanciaPena Deportina
15:00FelanitxManacor
15:00FormenteraSanta Catalina Atletico
15:00MurenseLlosetense
15:00Aguilas FCEDMF Churra
15:00CA PulpilenoClub Olimpico de Totana
15:00Cartagena BEstudiantes de Murcia
15:00CD AlgarMinerva
15:00BriviescaSporting Uxama
15:00Ciudad de MurciaLorca FC
15:00Cristo AtleticoLeonesa 2
15:00Huercal-OveraDeportiva Minera
15:00ZamoraArandina
15:00Lorca DeportivaYeclano
15:00Mazarron CFLa Union
15:00UD Los GarresUCAM Murcia B
15:00AceuchalMoralo
15:00CD CalamonteJerez CF
15:00CD CoriaUP Plasencia
15:00Extremadura UD BAD Llerenense
15:00MontijoAzuaga
15:00OlivenzaCacereno
15:00RCP ValverdenoArroyo
15:00ValdelacalzadaDiocesano
15:00MutilveraEzcabarte
15:00AnguianoAlfaro
15:00AutolOyonesa
15:00BerceoLogrones Promesas
15:00CDFC CalzadaArnedo
15:00CF RapidCCD Alberite
15:00River EbroHaro Deportivo
15:00VianesVarea
15:00YagueAgoncillo
15:00AlmudevarZaragoza B
15:00Atletico MonzonBelchite 97
15:00BorjaUD Casetas
15:00BreaBinefar
15:00SabinanigoTarazona
15:00San Juan ZaragozaLa Almunia
15:00San Lorenzo FlumenRobres
15:00TamariteCalamocha
15:00Utebo FCSarinena
15:00Villanueva CFCF Illueca
15:00Atl. IbanesMarchamalo
15:00AzuquecaAlmagro
15:00Ciudad RealAlbacete B
15:00GuadalajaraTomelloso CF
15:00La RodaLa Solana
15:00MadridejosMora CF
15:00QuintanarTarancon
15:00VillacanasSocuellamos
15:00VillarrobledoToledo
15:00VillarrubiaPuertollano C.F.
15:00CayonNaval Reinosa
15:00Ribamontan al MarTropezon
15:00SodupeOrdizia
15:00CD AlhaurinoHuetor Vega
15:00CD TorreperogilUD San Pedro
15:00Huetor TajarLinares
15:00ManchaLoja
15:00TorredonjimenoJaen
15:00EcijaCadiz CF B
15:00LebrijanaCiudad de Lucena
15:00Los BarriosCeuta
15:00GuarnizoBezana
15:00VelardeAtletico Albericia
15:00Real Sociedad CSomorrostro
15:00Alcorcon BLeganes B
15:00L'EntreguCaudal Deportivo
15:00Atarfe IndustrialRiver Melilla
15:00CP AlmeriaAntequera
15:00MotrilJuventud Torremolinos
15:00El PaloAlhaurin
15:00MartosGuadix
15:00MotrilJuventud Torremolinos
15:00VelezRincon
15:00LebrijanaCiudad de Lucena
15:00CabecenseCoria C.F.
15:00Xerez D.F.C.Cordoba B
15:00CD GerenaXerez CD
15:00CD UtreraConil
15:00GuadalcacinAlgeciras
15:00Sevilla FC CAtletico Espeleno
15:00Xerez D.F.C.Cordoba B
15:00CD CalamonteJerez CF
15:00ValdelacalzadaDiocesano
15:00MulenoCiudad Cieza
15:00Atl. TordesillasAlmazan
15:00BembibreReal Avila
15:00BupolsaLa Granja
15:00G. SegovianaAtl. Astorga
15:00La BanezaCebrerena
15:00La VirgenSanta Marta Tormes
15:00Numancia BBurgos Promesas
15:00Amurrio ClubSan Ignacio
15:00SR Villaverde BoetticherCD Mostoles
15:00Tres CantosCarabanchel
15:00Real Murcia BMar Menor
15:00BorjaUD Casetas
15:00San Juan ZaragozaLa Almunia
15:00Villanueva CFCF Illueca
15:00VillarrubiaPuertollano C.F.
15:00Merida ADValdivia
15:00CD CantolaguaCD Ardoi
15:00Cristo AtleticoLeonesa 2
15:00AlondrasBoiro
15:00CeltigaCD Choco
15:00Arcos CFPuente Genil
15:00CompostelaUD Ourense
15:00San RoqueBetis B
15:00Ourense CFLaracha
15:00PaiosacoPorrino Industrial
15:00PolvorinArenteiro
15:00Silva SDBarco
15:00SomozasRacing Club Villalbes
15:00CondalPraviano
15:00Gijon IndustrialCovadonga
15:00La MadalenaCD Colunga
15:00LealtadEl San Martin
15:00Arosa SCFerrol
15:00L Entregu Club de FutbolCaudal Deportivo
15:00BergantinosRibadumia
15:00LlaneraMosconia
15:00Siete VillasSolares
15:00LlanesClub Siero
15:00Union Montanesa EscobedoUD Samano
15:00Real AvilesTuilla
15:00Amurrio ClubSan Ignacio
15:00Union Club CearesMarino de Luanco
15:00BeasainLagun Onak
15:00Universidad OviedoSan Claudio
15:00BermeoPasaia
15:00CayonNaval Reinosa
15:00SD San PedroSantuxu
15:00GuarnizoBezana
15:00SodupeOrdizia
15:00RevillaRinconeda Polanco
15:00CerdanyolaUE Sants
15:00Ribamontan al MarTropezon
15:00SantboiaReus Deportiu B
15:00Santander BLaredo
15:00AtzenetaPaiporta
15:00Textil EscudoBarreda Balompie
15:00La NuciaSilla CF
15:00TorinaVimenor
15:00Novelda CFEldense
15:00VelardeAtletico Albericia
15:00VilamarxantAlzira
15:00Alaves BSD Deusto
15:00BalmasedaSestao
15:00AlcudiaMallorca B
15:00Real Sociedad CSomorrostro
15:00EsporlesPlatges de Calvia
15:00SanturtziBasconia
15:00Ibiza Islas PitiusasSoller
15:00ZamudioPortugalete
15:00PoblenseSon Cladera
15:00CastelldefelsSantfeliuenc
15:00San RafaelBinissalem
15:00CE EuropaFE Grama
15:00SantanyiFerriolense
15:00HortaAsco
15:00MartinencGranollers
15:00PratTerrassa
15:00Sant AndreuPobla Mafumet
15:00PueblonuevoCastuera
15:00UE FigueresLlagostera Costa Brava
15:00AD San JuanValle Egues
15:00VilafrancaL Hospitalet
15:00AlesvesPamplona
15:00AceroElche CF Ilicitano
15:00Beti KozkorCD Corellano
15:00CrevillenteOlimpic Xativa
15:00Beti OnakPena
15:00JoveVillarreal C
15:00CD BaztanBurlades
15:00PaternaRayo Ibense
15:00CirboneroOsasuna B
15:00RodaTorre Levante
15:00CortesHuarte
15:00SaguntinoOrihuela
15:00TxantreaSubiza
15:00AlcobendasGetafe B
15:00PradejonCalasancio
15:00Alcorcon BLeganes B
15:00SD LogronesNaxara
15:00CanillasAtletico Pinto
15:00ParlaSan Fernando
15:00RSD AlcalaTrival Valderas
15:00San AgustinRayo Vallecano B
15:00Santa AnaLas Rozas
15:00SR Villaverde BoetticherCD Mostoles
15:00Tres CantosCarabanchel
15:00VicalvaroPozuelo de Alarcon

Tercera Division: Group 18

spain - 2018/2019

#TeamPWDLGSGAGDPtsRecent Form
1 La Roda 8620147+720 WWWDW
2 Villarrobledo 8521177+1017 DWWWW
3 Socuellamos 8440153+1216 WDWDW
4 Villarrubia 8431115+615 DDWWW
5 Manchego Ciudad Real 833287+112 DWLLD
6 Albacete II 83321313+012 WDLWD
7 Marchamalo 84041516-112 LWLLW
8 Quintanar del Rey 83231312+111 WLLWL
9 Madridejos 832399+011 DDWWL
10 Tarancon 83231718-111 DDLWW
11 Toledo 8314108+210 LLWWL
12 Azuqueca 83141011-110 LDWLW
13 Atletico Tomelloso 83141116-510 WLWLD
14 Mora 8233811-39 LDWDL
15 Guadalajara 7223910-18 DDLLW
16 Villacanas 8224610-48 WDLLD
17 Atletico Ibanes 8215813-57 LWLDL
18 La Solana 82151019-97 LLWLL
19 Calvo Sotelo 713378-16 DDLWD
20 Almagro 8125816-85 DLLLL
HomeScoreAway
2018-10-14
FTMora[1 : 4]Villacañas
FTAlmagro[1 : 1]Guadalajara
FTTarancón[3 : 3]Villarrobledo
FTMarchamalo[2 : 4]La Roda
FTLa Solana[2 : 4]Quintanar del Rey
FTCalvo Sotelo[1 : 1]Madridejos
FTAtlético Tomelloso[2 : 1]Atlético Ibañés
FTSocuéllamos[2 : 0]Azuqueca