go top

UPCOMING MATCHES

HomeAway
Today
10:30UD CasetasUtebo FC
10:30Juventud TorremolinosCD Torreperogil
10:45FE GramaVilafranca
11:00GranollersCerdanyola
11:00Club Atletico TacoronteYaiza
11:00Pobla MafumetL Hospitalet
11:00Reus Deportiu BMartinenc
11:00San Cristobal CPPrat
11:00SantboiaUE Figueres
11:00San AgustinParla
11:00San RafaelSanta Catalina Atletico
11:00AzuquecaPuertollano C.F.
11:00CanillasCarabanchel
11:00Santa AnaGetafe B
12:00CD MarinoMensajero
12:00LanzaroteTenerife B
12:00SD TeniscaSanta Ursula
12:15El CotilloVilla Santa Brigida
12:30Rayo Vallecano BPozuelo de Alarcon
15:00CD CantolaguaCD Corellano
15:00RobresAtletico Monzon
15:15CD AlgarCA Pulpileno
15:30RCP ValverdenoAD Llerenense
15:30La MadalenaReal Aviles
15:30LealtadCD Colunga
15:30Union Club CearesEl San Martin
15:30CalamochaCF Illueca
15:30TarazonaSan Juan Zaragoza
15:30Atl. IbanesSocuellamos
15:45AutolCF Rapid
16:00UD Los GarresCiudad Cieza
16:00YeclanoReal Murcia B
16:00CDFC CalzadaCCD Alberite
16:00LlaneraTuilla
16:00GuadalcacinXerez D.F.C.
16:00LinaresMartos
16:00Ciudad de LucenaArcos CF
16:00Coria C.F.San Roque
16:00PoblenseLlosetense
16:00MulenoEstudiantes de Murcia
16:00Arosa SCSilva SD
16:00Club SieroSan Claudio
16:00LlanesCondal
16:00CayonLaredo
16:00Ribamontan al MarVimenor
16:00Siete VillasNaval Reinosa
16:00Textil EscudoBezana
16:00Amurrio ClubSantuxu
16:00BalmasedaLagun Onak
16:00BermeoPortugalete
16:00SD San PedroSomorrostro
16:00SodupeSestao
16:00ZamudioSD Deusto
16:00Llagostera Costa BravaSant Andreu
16:00AceroRayo Ibense
16:00La NuciaVillarreal C
16:00Novelda CFTorre Levante
16:00ArandinaBurgos Promesas
16:00CebrerenaCristo Atletico
16:00La BanezaBriviesca
16:00Santa Marta TormesZamora
16:00FelanitxFerriolense
16:00FormenteraPena Deportina
16:00MercadalMallorca B
16:00Son CladeraBinissalem
16:00AD San JuanOsasuna B
16:00Beti KozkorHuarte
16:00CD BaztanAlesves
16:00CD CantolaguaCD Corellano
16:00CirboneroBurlades
16:00TxantreaEzcabarte
16:00AutolCF Rapid
16:00PradejonArnedo
16:00SD LogronesAlfaro
16:00YagueHaro Deportivo
16:00VillarrobledoMarchamalo
16:00ArenteiroRacing Club Villalbes
16:00BarcoOurense CF
16:00BoiroSomozas
16:00CD ChocoRibadumia
16:00CompostelaPaiosaco
16:00FerrolAlondras
16:00LarachaBergantinos
16:00Porrino IndustrialPolvorin
16:00UD OurenseCeltiga
16:00Gijon IndustrialCaudal Deportivo
16:00La MadalenaReal Aviles
16:00LealtadCD Colunga
16:00L'EntreguPraviano
16:00Marino de LuancoCovadonga
16:00Union Club CearesEl San Martin
16:00Universidad OviedoMosconia
16:00Atletico AlbericiaBarreda Balompie
16:00GuarnizoUD Samano
16:00Santander BUnion Montanesa Escobedo
16:00SolaresTropezon
16:00TorinaRinconeda Polanco
16:00VelardeRevilla
16:00BasconiaOrdizia
16:00Real Sociedad CBeasain
16:00San IgnacioPasaia
16:00SanturtziAlaves B
16:00AscoSantfeliuenc
16:00TerrassaHorta
16:00UE SantsCastelldefels
16:00CrevillenteVilamarxant
16:00JoveOlimpic Xativa
16:00OrihuelaElche CF Ilicitano B
16:00PaternaAlzira
16:00RodaPaiporta
16:00SaguntinoAtzeneta
16:00Silla CFEldense
16:00Alcorcon BSan Fernando
16:00Atletico PintoCD Mostoles
16:00CanillasCarabanchel
16:00Rayo Vallecano BPozuelo de Alarcon
16:00RSD AlcalaAlcobendas
16:00San AgustinParla
16:00Santa AnaGetafe B
16:00Tres CantosTrival Valderas
16:00VicalvaroLas Rozas
16:00Villaverde San AndresLeganes B
16:00AlmazanNumancia B
16:00Atl. AstorgaLa Virgen
16:00La GranjaAtl. Tordesillas
16:00Leonesa 2Bupolsa
16:00Real AvilaG. Segoviana
16:00Sporting UxamaBembibre
16:00AlhaurinCP Almeria
16:00AntequeraMancha
16:00El PaloMotril
16:00GuadixCD Alhaurino
16:00Huetor VegaRincon
16:00Juventud TorremolinosCD Torreperogil
16:00LojaHuetor Tajar
16:00River MelillaVelez
16:00OrihuelaElche CF Ilicitano B
16:00UD San PedroTorredonjimeno
16:00AlgecirasLebrijana
16:00Atletico EspelenoEcija
16:00Betis BSevilla FC C
16:00CeutaCadiz CF B
16:00ConilCD Gerena
16:00Cordoba BCabecense
16:00GuadalcacinXerez D.F.C.
16:00Puente GenilCD Utrera
16:00Xerez CDLos Barrios
16:00ConstanciaAlcudia
16:00EsporlesSoller
16:00Ibiza Islas PitiusasManacor
16:00SantanyiPlatges de Calvia
16:00Aguilas FCClub Olimpico de Totana
16:00CAP Ciudad de MurciaMar Menor
16:00Cartagena BDeportiva Minera
16:00CD AlgarCA Pulpileno
16:00Lorca DeportivaHuercal-Overa
16:00Mazarron CFEDMF Churra
16:00Real Murcia BYeclano
16:00UCAM Murcia BLorca FC
16:00UD Los GarresCiudad Cieza
16:00AceuchalJerez CF
16:00AzuagaUP Plasencia
16:00CacerenoValdivia
16:00CD CalamonteValdelacalzada
16:00CD CoriaArroyo
16:00Merida ADCastuera
16:00MontijoMoralo
16:00OlivenzaExtremadura UD B
16:00PueblonuevoDiocesano
16:00RCP ValverdenoAD Llerenense
16:00Beti OnakCortes
16:00MutilveraPamplona
16:00PenaSubiza
16:00Valle EguesCD Ardoi
16:00AgoncilloCalasancio
16:00AnguianoVarea
16:00BerceoVianes
16:00CDFC CalzadaCCD Alberite
16:00OyonesaNaxara
16:00River EbroLogrones Promesas
16:00Belchite 97Almudevar
16:00BinefarBorja
16:00CD ChocoRibadumia
16:00CalamochaCF Illueca
16:00La AlmuniaVillanueva CF
16:00RobresAtletico Monzon
16:00San Lorenzo FlumenBrea
16:00SarinenaTamarite
16:00TarazonaSan Juan Zaragoza
16:00UD CasetasUtebo FC
16:00Zaragoza BSabinanigo
16:00Albacete BLa Solana
16:00Atl. IbanesSocuellamos
16:00AzuquecaPuertollano C.F.
16:00Ciudad RealMadridejos
16:00GuadalajaraMora CF
16:00JaenAtarfe Industrial
16:00La RodaAlmagro
16:00LlosetensePoblense
16:00QuintanarTomelloso CF
16:00MinervaLa Union
16:00ToledoTarancon
16:00VillacanasVillarrubia
16:30La NuciaVillarreal C
16:30El PaloMotril
17:00Ciudad de LucenaArcos CF
2019-02-22
20:00Villa Santa BrigidaPanaderia Pulido San Mateo
2019-02-23
11:30TamaraceiteEl Cotillo
15:30Santa UrsulaLanzarote
16:00IbarraSD Tenisca
2019-02-24
11:00CD BuzanadaLas Palmas C
11:00La CuadraAtletico Union Guimar
11:00MensajeroLas Zocas
11:00Tenerife BUnion Viera
11:00San FernandoClub Atletico Tacoronte
11:00YaizaCD Marino
16:00PratSantboia
16:00SantfeliuencPobla Mafumet
16:00UE FigueresReus Deportiu B
16:00VilafrancaAsco
16:00AlziraCrevillente
16:00EldenseOrihuela
16:00Silla CFSaguntino
16:00VilamarxantAtzeneta
16:00AlcobendasParla
16:00Atletico PintoSan Agustin
16:00CarabanchelVillaverde San Andres
16:00CD MostolesRayo Vallecano B
16:00Getafe BRSD Alcala
16:00Las RozasTres Cantos
16:00Leganes BVicalvaro
16:00CD CorellanoTxantrea
16:00Pozuelo de AlarconCanillas
16:00San FernandoSanta Ana
16:00Trival ValderasAlcorcon B
16:00Atl. TordesillasAtl. Astorga
16:00BembibreLeonesa 2
16:00BupolsaReal Avila
16:00AlmudevarUD Casetas
16:00Cristo AtleticoSporting Uxama
16:00Puertollano C.F.Villacanas
16:00La BanezaArandina
16:00La VirgenAlmazan
16:00Atarfe IndustrialLinares
16:00CD AlhaurinoRincon
16:00CP AlmeriaJuventud Torremolinos
16:00El PaloHuetor Vega
16:00Huetor TajarJaen
16:00MartosRiver Melilla
16:00MotrilAlhaurin
16:00TorredonjimenoLoja
16:00VelezGuadix
16:00Arcos CFCoria C.F.
16:00CabecenseCiudad de Lucena
16:00CD GerenaAtletico Espeleno
16:00EcijaXerez CD
16:00LebrijanaCordoba B
16:00Los BarriosCadiz CF B
16:00San RoquePuente Genil
16:00Xerez D.F.C.Algeciras
16:00AlcudiaSantanyi
16:00BinissalemEsporles
16:00LlosetenseSan Rafael
16:00Mallorca BConstancia
16:00Santa Catalina AtleticoIbiza Islas Pitiusas
16:00SollerPoblense
16:00Ciudad CiezaCAP Ciudad de Murcia
16:00Club Olimpico de TotanaCartagena B
16:00Deportiva MineraLorca Deportiva
16:00EDMF ChurraMuleno
16:00Estudiantes de MurciaReal Murcia B
16:00Lorca FCMinerva
16:00Mar MenorMazarron CF
16:00UCAM Murcia BCD Algar
16:00YeclanoAguilas FC
16:00AD LlerenensePueblonuevo
16:00ArroyoMerida AD
16:00AzuagaOlivenza
16:00CastueraAceuchal
16:00DiocesanoCD Calamonte
16:00Jerez CFRCP Valverdeno
16:00MoraloCD Coria
16:00UP PlasenciaCacereno
16:00ValdelacalzadaExtremadura UD B
16:00ValdiviaMontijo
16:00HuarteMutilvera
16:00PamplonaCD Baztan
16:00Valle EguesBeti Onak
16:00AgoncilloAutol
16:00AlfaroRiver Ebro
16:00ArnedoSD Logrones
16:00CalasancioOyonesa
16:00CCD AlberiteAnguiano
16:00Haro DeportivoPradejon
16:00Logrones PromesasCDFC Calzada
16:00VareaBerceo
16:00OrdiziaAmurrio Club
16:00AlmudevarUD Casetas
16:00Atletico MonzonBinefar
16:00BorjaBelchite 97
16:00BreaRobres
16:00CF IlluecaLa Almunia
16:00SabinanigoSarinena
16:00San Juan ZaragozaCalamocha
16:00TamariteTarazona
16:00Utebo FCZaragoza B
16:00Villanueva CFSan Lorenzo Flumen
16:00AlmagroAtl. Ibanes
16:00La SolanaVillarrobledo
16:00MarchamaloQuintanar
16:00Mora CFAzuqueca
16:00Puertollano C.F.Villacanas
16:00SocuellamosGuadalajara
16:00TaranconAlbacete B
16:00ToledoCiudad Real
16:00VillarrubiaMadridejos
16:00CovadongaClub Siero
16:00Atletico PintoSan Agustin
16:00Pozuelo de AlarconCanillas
16:00G. SegovianaLa Granja
16:00CD TorreperogilAntequera
16:00ManchaUD San Pedro
16:00CD UtreraBetis B
16:00GuadalcacinCeuta
16:00Sevilla FC CConil
16:00ConstanciaMallorca B
16:00Huercal-OveraCA Pulpileno
16:00La UnionUD Los Garres
16:00BezanaCayon
16:00LaredoTorina
16:00Rinconeda PolancoGuarnizo
16:00SolaresVelarde
16:00TropezonAtletico Albericia
16:00UD SamanoSantander B
16:00Union Montanesa EscobedoRevilla
16:00BeasainAlaves B
16:00Lagun OnakReal Sociedad C
16:00PasaiaBasconia
16:00San IgnacioSanturtzi
16:00SD DeustoBalmaseda
16:00SomorrostroZamudio
16:00HortaLlagostera Costa Brava
16:00Sant AndreuGranollers
16:00Elche CF Ilicitano BLa Nucia
16:00Olimpic XativaRoda
16:00PaiportaPaterna
16:00Rayo IbenseJove
16:00Torre LevanteAcero
16:00Villarreal CNovelda CF
16:00BriviescaCebrerena
16:00ZamoraBurgos Promesas
16:00AlondrasUD Ourense
16:00BergantinosCompostela
16:00FerriolenseMercadal
16:00CeltigaPorrino Industrial
16:00CD ColungaL'Entregu
16:00ManacorMurense
16:00Ourense CFBoiro
16:00Pena DeportinaFelanitx
16:00PaiosacoArosa SC
16:00Platges de CalviaSon Cladera
16:00PolvorinBarco
16:00Racing Club VillalbesLaracha
16:00RibadumiaArenteiro
16:00Silva SDFerrol
16:00SomozasCD Choco
16:00AlesvesCortes
16:00Caudal DeportivoUniversidad Oviedo
16:00BurladesBeti Kozkor
16:00CD ColungaL'Entregu
16:00CD ArdoiPena
16:00El San MartinGijon Industrial
16:00CD CorellanoTxantrea
16:00Marino de LuancoLlanes
16:00EzcabarteCirbonero
16:00MosconiaLealtad
16:00Osasuna BCD Cantolagua
16:00PravianoLlanera
16:00SubizaAD San Juan
16:00Real AvilesCondal
16:00NaxaraYague
16:00San ClaudioUnion Club Ceares
16:00VianesCF Rapid
16:00TuillaLa Madalena
16:00Tomelloso CFLa Roda
16:00Barreda BalompieSiete Villas
16:00Naval ReinosaRibamontan al Mar
16:00VimenorTextil Escudo
16:00OrdiziaAmurrio Club
16:00PortugaleteSodupe
16:00SantuxuBermeo
16:00SestaoSD San Pedro
16:00CastelldefelsSan Cristobal CP
16:00CE EuropaTerrassa
16:00CerdanyolaFE Grama
16:00L HospitaletUE Sants

Tercera Division: Group 6

spain - 2018/2019

#TeamPWDLGSGAGDPtsRecent Form
1 Orihuela 2415543917+2250 WWWWW
2 La Nucia 2413833214+1847 DWDWD
3 Saguntino 2513843115+1647 DWDDW
4 Olimpic de Xativa 25121033717+2046 DWDDL
5 Eldense 2511863424+1041 DLWDW
6 Jove Espanol 2511592828+038 DLLWW
7 Atzeneta 2511592721+638 DLWLL
8 Roda 2591062827+137 WDDWD
9 Alzira 2410682229-736 DWWWD
10 Crevillente 249872626+035 WDLDL
11 Villarreal III 24103113226+633 LWDLL
12 Silla 2587102228-631 DLLDW
13 Acero 2577112932-328 WLWLL
14 Vilamarxant 246992831-327 LDLWD
15 Elche II 2451092328-525 WLDWD
16 Rayo Ibense 2567122334-1125 LDLLL
17 Novelda 2559112735-824 WDDLL
18 Paterna 2456131932-1321 WLWLL
19 Torre Levante 25310121330-1719 LDLDL
20 Paiporta 2545161541-2617 LWLWL