go top

UPCOMING MATCHES

HomeAway
Today
17:30Villarreal CNovelda CF
19:00CabecenseCiudad de Lucena
21:00Villa Santa BrigidaPanaderia Pulido San Mateo
2019-02-23
11:00Elche CF Ilicitano BLa Nucia
12:30TamaraceiteEl Cotillo
15:00Torre LevanteAcero
15:00BinissalemEsporles
15:00Platges de CalviaSon Cladera
15:00CD ArdoiPena
15:00HuarteMutilvera
15:00PamplonaCD Baztan
15:00OrdiziaAmurrio Club
15:30BriviescaCebrerena
15:30La VirgenAlmazan
15:30FerriolenseMercadal
15:30Santa Catalina AtleticoIbiza Islas Pitiusas
15:30AlesvesCortes
15:30SubizaAD San Juan
15:30Barreda BalompieSiete Villas
15:30UD SamanoSantander B
15:45EcijaXerez CD
15:45AgoncilloAutol
16:00Rayo IbenseJove
16:00VilamarxantAtzeneta
16:00MartosRiver Melilla
16:00IbarraSD Tenisca
16:00Ourense CFBoiro
16:00BeasainAlaves B
16:00PasaiaBasconia
16:00SD DeustoBalmaseda
16:15ManacorMurense
16:30Arcos CFCoria C.F.
16:30CD BuzanadaLas Palmas C
16:30BurladesBeti Kozkor
16:30Santa UrsulaLanzarote
17:00Valle EguesBeti Onak
17:00SantfeliuencPobla Mafumet
17:15BezanaCayon
17:30Cristo AtleticoSporting Uxama
17:30ConstanciaMallorca B
17:30VillarrubiaMadridejos
17:30LaredoTorina
18:00El PaloHuetor Vega
2019-02-24
10:30San Juan ZaragozaCalamocha
10:30Atletico PintoSan Agustin
11:00PratSantboia
11:00UE FigueresReus Deportiu B
11:00VilafrancaAsco
11:00CP AlmeriaJuventud Torremolinos
11:00CD BuzanadaLas Palmas C
11:00Logrones PromesasCDFC Calzada
11:00VareaBerceo
11:00Pozuelo de AlarconCanillas
11:00HortaLlagostera Costa Brava
11:00Sant AndreuGranollers
11:00San FernandoClub Atletico Tacoronte
11:00Las RozasTres Cantos
11:00CE EuropaTerrassa
11:00L HospitaletUE Sants
12:00La CuadraAtletico Union Guimar
12:00MensajeroLas Zocas
12:00Tenerife BUnion Viera
12:00YaizaCD Marino
15:00EzcabarteCirbonero
15:15Atletico MonzonBinefar
15:30CD CorellanoTxantrea
15:30AlmudevarUD Casetas
15:30BorjaBelchite 97
15:30CF IlluecaLa Almunia
15:30TamariteTarazona
15:30Utebo FCZaragoza B
15:30Villanueva CFSan Lorenzo Flumen
15:45CD ColungaL'Entregu
16:00SantfeliuencPobla Mafumet
16:00AlziraCrevillente
16:00EldenseOrihuela
16:00Silla CFSaguntino
16:00VilamarxantAtzeneta
16:00AlcobendasParla
16:00Atletico PintoSan Agustin
16:00CarabanchelVillaverde San Andres
16:00CD MostolesRayo Vallecano B
16:00Getafe BRSD Alcala
16:00Las RozasTres Cantos
16:00Leganes BVicalvaro
16:00Pozuelo de AlarconCanillas
16:00San FernandoSanta Ana
16:00Trival ValderasAlcorcon B
16:00Atl. TordesillasAtl. Astorga
16:00BembibreLeonesa 2
16:00BupolsaReal Avila
16:00Cristo AtleticoSporting Uxama
16:00Puertollano C.F.Villacanas
16:00La BanezaArandina
16:00La VirgenAlmazan
16:00Xerez D.F.C.Algeciras
16:00Atarfe IndustrialLinares
16:00CD AlhaurinoRincon
16:00CP AlmeriaJuventud Torremolinos
16:00El PaloHuetor Vega
16:00Huetor TajarJaen
16:00MartosRiver Melilla
16:00MotrilAlhaurin
16:00TorredonjimenoLoja
16:00VelezGuadix
16:00Arcos CFCoria C.F.
16:00CabecenseCiudad de Lucena
16:00CD GerenaAtletico Espeleno
16:00EcijaXerez CD
16:00LebrijanaCordoba B
16:00Los BarriosCadiz CF B
16:00San RoquePuente Genil
16:00Xerez D.F.C.Algeciras
16:00AlcudiaSantanyi
16:00BinissalemEsporles
16:00LlosetenseSan Rafael
16:00Mallorca BConstancia
16:00Santa Catalina AtleticoIbiza Islas Pitiusas
16:00SollerPoblense
16:00DiocesanoCD Calamonte
16:00Ciudad CiezaCAP Ciudad de Murcia
16:00Club Olimpico de TotanaCartagena B
16:00Deportiva MineraLorca Deportiva
16:00EDMF ChurraMuleno
16:00Estudiantes de MurciaReal Murcia B
16:00Lorca FCMinerva
16:00Mar MenorMazarron CF
16:00UCAM Murcia BCD Algar
16:00YeclanoAguilas FC
16:00AD LlerenensePueblonuevo
16:00ArroyoMerida AD
16:00AzuagaOlivenza
16:00CastueraAceuchal
16:00DiocesanoCD Calamonte
16:00Jerez CFRCP Valverdeno
16:00MoraloCD Coria
16:00UP PlasenciaCacereno
16:00ValdelacalzadaExtremadura UD B
16:00ValdiviaMontijo
16:00HuarteMutilvera
16:00PamplonaCD Baztan
16:00Valle EguesBeti Onak
16:00AgoncilloAutol
16:00AlfaroRiver Ebro
16:00ArnedoSD Logrones
16:00CalasancioOyonesa
16:00CCD AlberiteAnguiano
16:00Haro DeportivoPradejon
16:00Logrones PromesasCDFC Calzada
16:00VareaBerceo
16:00AlmudevarUD Casetas
16:00BreaRobres
16:00SabinanigoSarinena
16:00AlmagroAtl. Ibanes
16:00Mora CFAzuqueca
16:00La SolanaVillarrobledo
16:00MarchamaloQuintanar
16:00Mora CFAzuqueca
16:00Puertollano C.F.Villacanas
16:00SocuellamosGuadalajara
16:00TaranconAlbacete B
16:00ToledoCiudad Real
16:00VillarrubiaMadridejos
16:00CovadongaClub Siero
16:00G. SegovianaLa Granja
16:00CD TorreperogilAntequera
16:00ManchaUD San Pedro
16:00CD UtreraBetis B
16:00GuadalcacinCeuta
16:00Sevilla FC CConil
16:00ConstanciaMallorca B
16:00Huercal-OveraCA Pulpileno
16:00La UnionUD Los Garres
16:00BezanaCayon
16:00LaredoTorina
16:00Rinconeda PolancoGuarnizo
16:00SolaresVelarde
16:00TropezonAtletico Albericia
16:00UD SamanoSantander B
16:00Union Montanesa EscobedoRevilla
16:00BeasainAlaves B
16:00Lagun OnakReal Sociedad C
16:00PasaiaBasconia
16:00San IgnacioSanturtzi
16:00SD DeustoBalmaseda
16:00SomorrostroZamudio
16:00Elche CF Ilicitano BLa Nucia
16:00Olimpic XativaRoda
16:00PaiportaPaterna
16:00Rayo IbenseJove
16:00Torre LevanteAcero
16:00Villarreal CNovelda CF
16:00BriviescaCebrerena
16:00ZamoraBurgos Promesas
16:00AlondrasUD Ourense
16:00BergantinosCompostela
16:00FerriolenseMercadal
16:00CeltigaPorrino Industrial
16:00ManacorMurense
16:00Ourense CFBoiro
16:00Pena DeportinaFelanitx
16:00PaiosacoArosa SC
16:00Rinconeda PolancoGuarnizo
16:00Platges de CalviaSon Cladera
16:00PolvorinBarco
16:00Racing Club VillalbesLaracha
16:00RibadumiaArenteiro
16:00Silva SDFerrol
16:00SomozasCD Choco
16:00AlesvesCortes
16:00Caudal DeportivoUniversidad Oviedo
16:00BurladesBeti Kozkor
16:00CD ColungaL'Entregu
16:00CD ArdoiPena
16:00El San MartinGijon Industrial
16:00CD CorellanoTxantrea
16:00Marino de LuancoLlanes
16:00EzcabarteCirbonero
16:00MosconiaLealtad
16:00Osasuna BCD Cantolagua
16:00PravianoLlanera
16:00SubizaAD San Juan
16:00Real AvilesCondal
16:00NaxaraYague
16:00San ClaudioUnion Club Ceares
16:00VianesCF Rapid
16:00TuillaLa Madalena
16:00Tomelloso CFLa Roda
16:00Barreda BalompieSiete Villas
16:00Naval ReinosaRibamontan al Mar
16:00VimenorTextil Escudo
16:00OrdiziaAmurrio Club
16:00PortugaleteSodupe
16:00SantuxuBermeo
16:00SestaoSD San Pedro
16:00CastelldefelsSan Cristobal CP
16:00CerdanyolaFE Grama
2019-02-27
15:00Beti KozkorAlesves
2019-02-28
16:00AlhaurinEl Palo
16:00AntequeraCP Almeria
16:00GuadixMartos
16:00Huetor VegaCD Alhaurino
16:00JaenTorredonjimeno
16:00Juventud TorremolinosMotril
16:00LinaresHuetor Tajar
16:00RinconVelez
16:00River MelillaAtarfe Industrial
16:00AlgecirasGuadalcacin
16:00Atletico EspelenoSevilla FC C
16:00Betis BSan Roque
16:00Cadiz CF BEcija
16:00ConilCD Utrera
16:00Cordoba BXerez D.F.C.
16:00Coria C.F.Cabecense
16:00Puente GenilArcos CF
16:00Xerez CDCD Gerena
16:00LojaMancha
16:00UD San PedroCD Torreperogil
16:00CeutaLos Barrios
16:00Ciudad de LucenaLebrijana
2019-03-01
20:00Panaderia Pulido San MateoTamaraceite

Tercera Division: Group 6

spain - 2018/2019

#TeamPWDLGSGAGDPtsRecent Form
1 Orihuela 2516544117+2453 WWWWW
2 La Nucia 2513933315+1848 DDWDW
3 Saguntino 2513843115+1647 DWDDW
4 Olimpic de Xativa 25121033717+2046 DWDDL
5 Eldense 2511863424+1041 DLWDW
6 Jove Espanol 2511592828+038 DLLWW
7 Crevillente 2510872826+238 WWDLD
8 Atzeneta 2511592721+638 DLWLL
9 Roda 2591062827+137 WDDWD
10 Alzira 2510692331-836 LDWWW
11 Villarreal III 25104113327+634 DLWDL
12 Silla 2587102228-631 DLLDW
13 Acero 2577112932-328 WLWLL
14 Vilamarxant 2569102833-527 LLDLW
15 Elche II 25510102330-725 LWLDW
16 Rayo Ibense 2567122334-1125 LDLLL
17 Novelda 2559112735-824 WDDLL
18 Paterna 2566132133-1224 WWLWL
19 Torre Levante 25310121330-1719 LDLDL
20 Paiporta 2545161541-2617 LWLWL